Apie mus

Internetinė parduotuvė kamštelis.lt, pradėjusi veiklą 2019 metais, specializuojasi įvairių kamštelių metaliniams vamzdžiams prekyba. Savo asortimente turime virš 2.000 pozicijų prekių. Taip pat prekiaujame segmentinių ir tinklo tvorų tvirtinimo elementais, vartų furnitūra, dangteliais varžtams, rankenėlėmis ir kojelėmis baldams, bei kitomis prekėmis.  

Visa mūsų parduodama produkcija yra patvari ir kokybiška, pagaminta Europos Sąjungoje (kamšteliai, apkabos) arba Australijoje (D&D Technologies vyriai, skląsčiai). Užsakymo kiekis neribojamas. Pristatome į bet kurią vietą visoje Lietuvoje kurjeriu arba į paštomatus. Dideliems užsakymams taikome nuolaidas!

Apmokėjimas galimas bankiniu pavedimu arba grynais, jei prekės atsiimamos vietoje.

Mūsų klientai - laiptų, turėklų, tvorų, vartų, bei nestandartinių metalo konstrukcijų  gamintojai, aliuminio langų, bei kitų aliuminio konstrukcijų gamintojai ir montuotojai, standartinių ir nestandartinių baldų gamintojai, infrastruktūros, statybos, energetikos bei transporto kompanijos, mažmeninės prekybos, pramoninės inžinerijos įmonės, reklamos gamintojai, o taip pat fiziniai asmenys.